• ورود / ثبت نام
  • 021-95111670


شرایط و شیوه ی ارسال سفارشات
 

فروشگاه اینترنتی رزفخری با شرایط ارسال سریع و انواع پرداخت ، خرید راحتی را برایتان به ارمغان آورده است.


هزینه ارسال :


ارسال پستی سفارشات بیشتر از مبلغ 150,000 تومان بصورت رایگان خواهد بود. 
 

 * هزینه ارسال سایر سفارشات کمتر از مبلغ 150 هزار تومان حداقل مبلغ 9,800 تومان می باشد.


ارسال محرمانه :

ارسال محصولات خریداری شده (به درخواست مشتری) به صورت کاملا محرمانه و بدون درج نام محصول انجام می شود.

نحوه و زمان ارسال:

سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 12 و در روزهای پنج‌شنبه ساعت 11ظهر ثبت شوند، در همان روز از طریق پست ارسال خواهند شد. سفارش‌هایی که پس از ساعت‌های ذکر شده ثبت شوند در اولین ساعت‌های کاری روز بعد تحویل شرکت پست خواهند شد.


پرداخت نقدی در محل تحویل : (این امکان تا اطلاع ثانوی غیرفعال است)

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند ، ما امکان پرداخت نقدی در محل را نیز فراهم آورده ایم تا با خرید از فروشگاه رزفخری پس از تحویل کالا از مأمور پست وجه فاکتور را راحت از طریق دستگاه پوز پرداخت نمایند. 

✓ سفارش‌های با جمع فاکتور بیشتر از مبلغ 300.000 تومان، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

✓ تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

 

  مشاوره/فروش/پشتیبانی :

021-95111670

فروشگاه اینترنتی رزفخری با در اختیار قراردادن اطلاعات دقیق محصول مورد نظر خریدار که توسط شرکت تولید کننده ارائه شده، همچنین اطلاعات چندین مرجع متخصص تولید کننده لوازم آرایشی و بهداشتی و نیز با استفاده از تجربیات به اشتراک گذاشته شده کاربران در سطح دنیا، این امکان را به مشتری می‌دهد تا با فراق خاطر، محصول مورد علاقه چندین ساله خود و یا محصولات جدیدی که تا به حال تجربه استفاده از آن را نداشته را خریداری کند.

" رز فخری " از سال 1386 اقدام به فعالیت نموده که پس از یازده سال تجربه و با توجه به نیاز بازار و همچنین پیشرفت تکنولوژی در زندگی روزمره و ارزشمند شمردن وقت مشتریان عزیز، این فروشگاه، اقدام به افتتاح شعبه ی فروشگاه اینترنتی خود نموده است تا بتواند خدمات خود را به گستره ی وسیعتری از مشتریان عزیز ارائه نماید و عاملی باشد تا در زمان و هزینه ها صرفه جویی شود.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی رزفخری می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top