• ورود / ثبت نام
  • 021-95111670


باشگاه مشتریان
فروشگاه اینترنتی رزفخری

 

%5 از کل مبلغ خرید هر فصل را هدیه بگیرید!


فروشگاه اینترنتی رزفخری در راستای ارتقاء خدمات به مشتریان خود، اقدام به راه اندازی بخش باشگاه مشتریان نموده است که بتواند تعامل بیشتری با مشتریان دائمی خود داشته باشد.

خدمات باشگاه مشتریان در وبسایت فروشگاه بصورت آنلاین انجام می پذیرد و مشتریان بنا به نوع کالا و مبلغ خرید خود امتیاز دریافت میکنند که از مجموع امتیازات میتوانند کدهای تخفیف درنظر گرفته شده به شرح زیر را بصورت " بن خرید " دریافت نمایند .

به ازاء هر 1000 امتیاز کسب شده در طول یک فصل ، بن خرید 50.000  تومانی به مشتری تعلق میگیرد


توضیحات تکمیلی/شرایط دریافت بن خرید :

در طول هر فصل به ازاء هر 1000 تومان از قیمت هر محصول/محصولات خریداری شده در فصل جاری، 1 امتیاز برای مشتری منظور می گردد ، که با کسب حداقل 1000 امتیاز تا پایان فصل ، میزان 5% از کل مبلغ خرید هر مشتری (در طول فصل ) به مشتری "بن خرید" اهدا می شود.

   امتیاز هر محصول در صفحه جزئیات محصول و در کنار قیمت محصول درج شده است.  

مثال ) جمع کل خریدهای انجام شده مشتری ، در طول فصل بهار از سایت رزفخری ، مبلغ 1.200.000 تومان می باشد. یعنی امتیازات کسب شده این مشتری 1200 امتیاز است که حداقل امتیاز یعنی 1000 امتیاز را کسب نموده است، و مبلغ اهدایی (بن خرید) فروشگاه رزفخری به این مشتری 5% مبلغ کل خریدهای فصل ایشان (مبلغ 1.200.000 تومان ) معادل 60.000 تومان  "بن خرید" می باشد که در انتهای هر فصل پروسه محاسبه و اهداء بن خرید هر مشتری انجام خواهد شد.


به مشتریانی که در طول یک فصل جمع امتیازات کسب شده ایشان کمتر از 1000 امتیاز باشد "بن خرید" تعلق نخواهد گرفت.

امتیازات کسب شده مشتری در یک فصل به فصل بعد منتقل نخواهند شد.

هزینه ارسال به امتیازات افزوده نخواهد شد.

 ثبت نام نکرده اید ؟ همین حالا ثبت نام کنید،

و با جمع آوری امتیاز به باشگاه مشتریان رزفخری بپیوندید و بن های خرید هدیه بگیرید...
 

  مشاوره/فروش/پشتیبانی :

021-95111670

فروشگاه اینترنتی رزفخری با در اختیار قراردادن اطلاعات دقیق محصول مورد نظر خریدار که توسط شرکت تولید کننده ارائه شده، همچنین اطلاعات چندین مرجع متخصص تولید کننده لوازم آرایشی و بهداشتی و نیز با استفاده از تجربیات به اشتراک گذاشته شده کاربران در سطح دنیا، این امکان را به مشتری می‌دهد تا با فراق خاطر، محصول مورد علاقه چندین ساله خود و یا محصولات جدیدی که تا به حال تجربه استفاده از آن را نداشته را خریداری کند.

" رز فخری " از سال 1386 اقدام به فعالیت نموده که پس از یازده سال تجربه و با توجه به نیاز بازار و همچنین پیشرفت تکنولوژی در زندگی روزمره و ارزشمند شمردن وقت مشتریان عزیز، این فروشگاه، اقدام به افتتاح شعبه ی فروشگاه اینترنتی خود نموده است تا بتواند خدمات خود را به گستره ی وسیعتری از مشتریان عزیز ارائه نماید و عاملی باشد تا در زمان و هزینه ها صرفه جویی شود.

گوگل پلاسفیسبوکربات تلگرام

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی رزفخری می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top