• ورود / ثبت نام
  • 021-95111670

قرعه کشی ماهیانه همراهان رزفخری - 15 شهریور 1398

قرعه کشی ماهیانه همراهان رزفخری

 


قرعه کشی ماهیانه همراهان رزفخری
 

به پاس تقدیر از همراهی شما عزیزان، طرحی با عنوان "همراهان رزفخری" را شروع کردیم ؛

معرفی طرح :

همراهان عزیز با انتشار تصویر/تصاویر سفارشات خریداری شده خود از فروشگاه رزفخری در صفحه اینستاگرام خود (ارسال پست) با هشتگ #با_رزفخری_متفاوتی می توانند در قرعه کشی ماهیانه شرکت کنند.

شرایط شرکت در این طرح :

1- انتشار عکس محصول یا محصولات خریداری شده از فروشگاه رزفخری با هشتگ #با_رزفخری_متفاوتی (ارسال پست در اینستاگرام خود )

2- تگ/منشن کردن صفحه اینستاگرام رزفخری (RoseFakhriShop@) در پست ارسالی

مدت زمان طرح :

این طرح بصورت ماهیانه میباشد و در پایان هر ماه قرعه کشی انجام می شود و از طریق صفحه اینستاگرام فروشگاه رزفخری (به این آدرس : Rosefakhrishop@) نتیجه قرعه کشی اعلام خواهد شد.


توجه :

* درصورتی‌که صفحه اینستاگرام شما بصورت Private (خصوصی) است ، از پست اینستاگرامی ارسال شده خود اسکرین شات گرفته و ازطریق دایرکت ارسال فرمائید.

* هشتگ طرح دقیقا بصورت ذکر شده قید شود چون پست شما را ازطریق هشتگ برای ما قابل نمایش و رهگیری خواهد بود و درصورت اشتباه در هشتگ زدن ،متأسفانه شانس شرکت در قرعه کشی را از دست خواهید داد.


صفحه اینستاگرام فروشگاه رزفخری

  مشاوره/فروش/پشتیبانی :

021-95111670

فروشگاه اینترنتی رزفخری با در اختیار قراردادن اطلاعات دقیق محصول مورد نظر خریدار که توسط شرکت تولید کننده ارائه شده، همچنین اطلاعات چندین مرجع متخصص تولید کننده لوازم آرایشی و بهداشتی و نیز با استفاده از تجربیات به اشتراک گذاشته شده کاربران در سطح دنیا، این امکان را به مشتری می‌دهد تا با فراق خاطر، محصول مورد علاقه چندین ساله خود و یا محصولات جدیدی که تا به حال تجربه استفاده از آن را نداشته را خریداری کند.

" رز فخری " از سال 1386 اقدام به فعالیت نموده که پس از یازده سال تجربه و با توجه به نیاز بازار و همچنین پیشرفت تکنولوژی در زندگی روزمره و ارزشمند شمردن وقت مشتریان عزیز، این فروشگاه، اقدام به افتتاح شعبه ی فروشگاه اینترنتی خود نموده است تا بتواند خدمات خود را به گستره ی وسیعتری از مشتریان عزیز ارائه نماید و عاملی باشد تا در زمان و هزینه ها صرفه جویی شود.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی رزفخری می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top